kazanamamak

Hâlâ Para Kazanamıyor musun?

Bugün ilginç bir girişimden bahsedeceğim. Okuyunca belki sizde çok şaşıracaksınız. Bu yazıyı biraz da motivasyon amaçlı yazmak istedim. Çünkü o kadar basit bir olayla milyon dolarlar kazanıyorlar. Bu kazananlar arasında neden bizler de olmayalım. Hadi şimdi o ilginç girişime geçelim 🙂 .

Fransız bir firma olan Boost My Mail geçtiğimiz günlerde tam 1 milyon euro yatırım aldı. Sizce aldıkları yatırım nasıl? Çok iyi değil mi? Doğal olarak 1 milyon euro yatırım almaları normal. İşini iyi yapmıştır. Pazarda kendine yer bulmuştur. Günün sonunda güzel bir yatırım almıştır. İşin asıl ilginç tarafı burası değil. İlginç olan yaptıkları iş. Yazının başlığını o yüzden bu şekilde yaptım. Hazırsanız açıklıyorum 🙂 . Kurumsal firmaların maillerinde veya kişisel olarak gönderilen maillerde imza kullanılır. Boost My Mail firması imza tasarımı ve pazarlaması yapıyor. Evet sadece bu kadar ve günün sonunda 1 milyon euro yatırım alıyorlar. İmzayı tasarlıyorlar sağına soluna buton koyuyorlar ve iş bitti. Bu kadar basit bir işle bile milyonlar kazanabiliyorlar.

halakazanamamak

Dünyada bu tarz girişimler oluyor. Hâlâ para kazanamıyor musun? Bence bu soruyu kendinize sıkça sorun. Burada asıl vurgulamak istediğim şey para da değil. Asıl vurgulamak istediğim siz bir şeyler üretin, bir şeyler ortaya çıkarın onun geri dönüşünü mutlaka alırsınız. Yukarıda bahsettiğim girişim oldukça basit ve birçok insanın yapabileceği bir girişim. İkinci vurgulamak istediğim harekete geçin. Siz bu iş basit herkes yapabilir veya illa birisi yapmıştır derseniz ve harekete geçmezseniz fırsatları kaçırırsınız. Ve günün sonunda sizinle aynı şeyi düşünmüş bir takım veya bir kişi harekete geçmiştir ve milyonlar kazanmıştır.

kazanmak

Basit düşünerek ve iyi analiz ederek birçok işten gelir elde edebilirsiniz. Boost My Mail firmasının web sitesine bir bakın tavsiye ederim. Sizlerinde ilginç iş fikirleri varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. Belkide beyin fırtınası yaparsak milyonlar kazanabilirsin 🙂 . Değerlendirme formunu doldurmayı unutmayın 🙂 . Yazımın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sağlıcakla Kalın.

Muhammed KURU

    12345

    Yorum Ekleyin

    E-Mail adresiniz gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.